kovoprodukt - dark (1)

Nerezová ocel 1.4401

Nerezová ocel 1.4401

Nerezová ocel 1.4401 je také známá pod názvem AISI 316 a díky svým vynikajícím vlastnostem je často uplatňována v různých průmyslových odvětvích. Ocel je legovaná chromem, niklem a molybdenem, což ji dělá velmi odolnou vůči korozi a dalším agresivním faktorům.

Ocel 1.4401 je ideální pro použití v náročných podmínkách, jako jsou solné vody nebo chemicky agresivní prostředí. Díky vysoké odolnosti proti korozi má ocel vysokou životnost a potřebuje minimální údržbu a má navíc vysokou teplotní odolnost. Další výhodou oceli je její vysoká pevnost a tvrdost, což z ní činí ideální materiál pro použití v konstrukčních aplikacích, jako jsou mosty, budovy a další konstrukce.

Nerezová ocel 1.4401 má také vynikající hygienické vlastnosti, je tedy logicky využívána v potravinářském průmyslu, farmaceutickém průmyslu a zdravotnictví. Tato ocel se snadno čistí a dezinfikuje, což ji činí ideálním materiálem pro použití v těchto aplikacích. Neopomínejme ani vysokou svařitelnost a stabilitu materiálu.

Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem je nerezová ocel 1.4401 velmi univerzálním materiálem, který se používá v mnoha průmyslových odvětvích. Rádi poradíme s jejím adekvátním uplatněním i vám.

Nerezová ocel 1.4401

Proč právě KOVO PRODUKT

Díky modernímu strojovému parku a praxí ověřeným postupům jsme schopni pomoci s úpravou materiálů i vám, spojte se s námi, rádi vám poradíme ideální postup pro vaše produkty či poskytneme nezávaznou kalkulaci.

Hliník

Hliník 5083, 6060, 6082, 7075, 7022, 5754

Ocel

Konstrukční oceli 235JR, C45, C45E, 42CrMo4, 16MnCr5
Nerezové oceli 1.4301, 1.4305, 1.4404, 1.4401, 1.4422
Nástrojové oceli

Plasty

POM – C, PE, PA, PAS-LX, PTFE

Měď

Mosaz

Bronz

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku služeb povrchového obrábění, obratem se vám ozveme zpět

Spokojení zákazníci

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby v rámci obrábění a úprav materiálu. Právě díky kvalitě a rychlosti vyhotovení zakázky se k nám zákazníci stále vrací. Zakládáme si na férovosti a vyhovění specifickým požadavkům každého z vás. Rádi budeme i vaším partnerem.

Ukázky z našich prací

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Neváhejte se s námi spojit, rádi Vám nezávazně poskytneme další informace a nasměrujeme Vás tím správným směrem.

Navigace
Neváhejte nás kontaktovat

Přesná strojírenská výroba s více jak 20letou tradicí, zakládáme si na kvalitě, přesnosti a efektivitě.

Naše specializace
Neváhejte nás kontaktovat