kovoprodukt - dark (1)

Leštění

Leštění

Leštění kovů se používá k odstranění nerovností z povrchu kovu a získání lesklého a hladkého vzhledu. Tento proces se nejčastěji používá k leštění mědi, zinku, stříbra a dalších kovů.

Leštění kovů se obvykle provádí pomocí speciálního stroje nebo stroje s leštícími kotouči. Proces se skládá z několika kroků, včetně odstranění nánosů, odstranění poškození, opravy povrchu a následného leštění.

V prvním kroku se odstraní nánosy, které se na povrchu kovu nahromadily. Tento proces většinou zahrnuje odstranění korozních skvrn, mastnoty, prachu a špíny. Poté se odstraní poškození, které se na povrchu kovu vyskytlo. Toto poškození může být způsobeno chemickými látkami nebo mechanickými vlivy.

V dalším kroku se opraví povrch kovu, to je prováděno pomocí brusných kotoučů nebo jiných nástrojů. A nakonec je kov naleštěn. Tento proces se většinou provádí pomocí leštících kotoučů nebo jiných nástrojů, které mohou odstranit drobné nerovnosti z povrchu kovu a získat lesklý a hladký vzhled.

Leštění kovů je obecně považováno za efektivní způsob, jak zlepšit vzhled kovu a zvýšit jeho trvanlivost. Pro celou řadu výrobků je to ideální povrchová úprava.

Kvalitní Leštění

Proč právě KOVO PRODUKT

Kvalitní leštění je mnohdy tou nejlepší možností jak vylepšit kvalitu materiálů, neváhejte se s námi nezávazně spojit, poradíme vám na míru vašim potřebám.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku služeb povrchového obrábění, obratem se vám ozveme zpět

Spokojení zákazníci

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby v rámci obrábění a úprav materiálu. Právě díky kvalitě a rychlosti vyhotovení zakázky se k nám zákazníci stále vrací. Zakládáme si na férovosti a vyhovění specifickým požadavkům každého z vás. Rádi budeme i vaším partnerem.

Ukázky z našich prací

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Neváhejte se s námi spojit, rádi Vám nezávazně poskytneme další informace a nasměrujeme Vás tím správným směrem.

Navigace
Neváhejte nás kontaktovat

Přesná strojírenská výroba s více jak 20letou tradicí, zakládáme si na kvalitě, přesnosti a efektivitě.

Naše specializace
Neváhejte nás kontaktovat