kovoprodukt - dark (1)

Pasivace

Pasivace

Pasivace je technika, která se používá pro ochranu kovů a dalších materiálů před korozí a poškozením. Během pasivace se vytváří tenká vrstva na povrchu kovu nebo materiálu, která se skládá z oxidů a jiných chemických sloučenin. Tyto sloučeniny se nazývají „pasivní vrstvy“, odtud název postupu.

Pasivace může být provedena několika způsoby, včetně chemických reakcí, elektrochemických procesů, pokrytí povrchu vrstvou přirozeného nebo chemicky vytvořeného kovu nebo plastu, či použitím různých druhů nátěrů.

Pasivace je často používána pro ochranu kovových povrchů před korozí. To je důležité, protože koroze může časem způsobit vážné poškození výrobku nebo zařízení. Pasivace může také sloužit k ochraně kovových povrchů před mechanickým poškozením nebo poškozením způsobeným počasím.

Kromě toho se pasivace používá k ochraně materiálů, jako je sklo, keramika, plasty a další. Rádi vám poradíme zda je postup vhodný pro vaše výrobky.

Pasivace kovů a materiálů je důležitou technikou pro zajištění dlouhodobého zdraví a funkčnosti produktu. Použitím pasivace lze produkt chránit před škodlivými vlivy okolí a zajistit, aby byl v dobrém stavu po dlouhou dobu.

Kvalitní Pasivace

Proč právě KOVO PRODUKT

Pasivace je skvělou povrchovou úpravou pro zkvalitnění výrobku, právě proto v KOVO PRODUKT už roky pasivujeme celou řadu materiálů. Rádi vám vytvoříme nezávaznou kalkulaci, spojme se.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku služeb povrchového obrábění, obratem se vám ozveme zpět

Spokojení zákazníci

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby v rámci obrábění a úprav materiálu. Právě díky kvalitě a rychlosti vyhotovení zakázky se k nám zákazníci stále vrací. Zakládáme si na férovosti a vyhovění specifickým požadavkům každého z vás. Rádi budeme i vaším partnerem.

Ukázky z našich prací

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Neváhejte se s námi spojit, rádi Vám nezávazně poskytneme další informace a nasměrujeme Vás tím správným směrem.

Navigace
Neváhejte nás kontaktovat

Přesná strojírenská výroba s více jak 20letou tradicí, zakládáme si na kvalitě, přesnosti a efektivitě.

Naše specializace
Neváhejte nás kontaktovat