kovoprodukt - dark (1)

Práškové lakování

Práškové lakování

Práškové lakování je moderní technologie, která se v posledních letech stává čím dál oblíbenější. Využívá se pro barvení všech druhů materiálů, jako je kov, plast a dřevo. Práškový lak je vyroben z uhlíkových a fluoridových polymerů, které se smíchají s barvivy. V podstatě se jedná o rozptýlené barvivo, které je následně nalepeno na materiál pomocí elektrického náboje.

Když je lakování práškem dokončeno, je nutné materiál ohřát. To se obvykle provádí v peci, která dosahuje teploty až 450 stupňů Celsia. Ohříváním se barva stává odolnou vůči poškrábání a odolává vlivům povětrnostních podmínek.

Další výhodou práškového lakování je absence skrytých toxických látek a že je obecně ekologičtější než tradiční lakování. Také je možné dosáhnout vysoce lesklého povrchu, který je příjemný na dotek, a může být použit pro mnoho různých typů materiálů.

V závěru lze říci, že práškové lakování má své výhody i nevýhody. Pokud však chcete dosáhnout kvalitního a trvanlivého povrchu, pak je to jedna z nejlepších možností.

Kvalitní Práškové lakování

Proč právě KOVO PRODUKT

Rádi vám pomůžeme a poradíme, využijte potenciál práškového lakování. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a nezávaznou nabídku.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku služeb povrchového obrábění, obratem se vám ozveme zpět

Spokojení zákazníci

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby v rámci obrábění a úprav materiálu. Právě díky kvalitě a rychlosti vyhotovení zakázky se k nám zákazníci stále vrací. Zakládáme si na férovosti a vyhovění specifickým požadavkům každého z vás. Rádi budeme i vaším partnerem.

Ukázky z našich prací

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Neváhejte se s námi spojit, rádi Vám nezávazně poskytneme další informace a nasměrujeme Vás tím správným směrem.

Navigace
Neváhejte nás kontaktovat

Přesná strojírenská výroba s více jak 20letou tradicí, zakládáme si na kvalitě, přesnosti a efektivitě.

Naše specializace
Neváhejte nás kontaktovat