kovoprodukt - dark (1)

Zinkování

Zinkování

Zinkování je jednou z nejstarších technologií ochrany kovů. Jeho historie sahá do starověku, kdy se poprvé používala pro účely dekorace. Nyní se zinkování používá pro ochranu proti korozi a při výrobě zařízení, které jsou náchylné k oxidaci, jako jsou například nástroje, výrobky z oceli, automobily a další. 

Jak už název napovídá, zinkováním se kovové povrchy pokryjí tenkou vrstvou zinku, který materiál chrání proti vlivům počasí i agresivním chemickým látkám a jeho povrchová úprava se většinou provádí galvanickým zinkováním.

Zinkování je proces, který se obvykle provádí ve speciálních zinkovacích kádích, které jsou nejčastěji plněny zinkovou kyselinou nebo zinečnatým roztokem. Do těchto kádí se položí kovové výrobky, které se mají povrchově upravit. Při dokončení procesu se kovové výrobky vyjmou a opláchnou, aby se odstranila přebytečná chemická látka.

Zinkování je často kombinováno s jinými technikami, jako je lakování nebo barvení. Tyto techniky se používají k ochraně kovových povrchů před mechanickým poškozením nebo poškozením způsobeným počasím.

Zinkování může být velmi užitečným procesem pro prevenci poškození a koroze kovových povrchů, a proto jej využívá řada průmyslových odvětví. Jeho oblíbenost se dále zvyšuje díky své cenové dostupnosti a snadnému použití.

Kvalitní Zinkování

Proč právě KOVO PRODUKT

Právě díky cenové dostupnosti a širokému uplatnění je zinkování oblíbeným typem povrchových úprav, v KOVO PRODUKTu to víme a zajišťujeme zinkování pro naše zákazníky v té nejlepší kvalitě. Kontaktujte nás pro více informací.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Pošlete nám nezávaznou poptávku služeb povrchového obrábění, obratem se vám ozveme zpět

Spokojení zákazníci

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Už přes 20 let dodáváme kvalitní výrobky našim spokojeným zákazníkům

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby v rámci obrábění a úprav materiálu. Právě díky kvalitě a rychlosti vyhotovení zakázky se k nám zákazníci stále vrací. Zakládáme si na férovosti a vyhovění specifickým požadavkům každého z vás. Rádi budeme i vaším partnerem.

Ukázky z našich prací

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit?

Neváhejte se s námi spojit, rádi Vám nezávazně poskytneme další informace a nasměrujeme Vás tím správným směrem.

Navigace
Neváhejte nás kontaktovat

Přesná strojírenská výroba s více jak 20letou tradicí, zakládáme si na kvalitě, přesnosti a efektivitě.

Naše specializace
Neváhejte nás kontaktovat